آموزش کار با اسکایپ/برقراری تماس در مرورگر

ویکی‎کتاب، کتابخانهٔ آزاد
جست و جو آموزش کار با اسکایپ/برقراری تماس در مرورگر ضبط مکالمه
آموزش کار با اسکایپ


آموزش کار با اسکایپ
مقدمه
ثبت نام
جست و جو
برقراری تماس در مرورگر
ضبط مکالمه

یکی از امکانات جدیدی که مایکروسافت در اختیار کاربران قرار داده است، برقراری تماس‌های صوتی و تصویری رایگان اسکایپ (Skype) در مرورگرهای اینترنت‌ اکسپلورر، فایرفاکس و کروم در سیستم‌های‌عامل ویندوز و مک است.

به کمک افزونه جدیدی که مایکروسافت در اختیار کاربران قرار داده است از این پس تمام کاربران سرویس Outlook. com می‌توانند به راحتی در مرورگر با دوستان خود در سرویس اسکایپ تماس برقرار کنند. اگر شما هم از کاربران این سرویس هستید یا تمایل دارید همین امروز به جمع کاربران سرویس Outlook. com بپیوندید و از قابلیت برقراری تماس توسط مرورگر نیز بهره‌مند شوید، باید به این روش عمل کنید:

مراحل[ویرایش]

۱ ـ به سایت Outlook. com بروید و به محیط کاربری خود در این سرویس وارد شوید (چنانچه عضو نیستید با استفاده از گزینه sign up now یک کاربری رایگان برای خود ایجاد کنید).

۲ ـ پس از ورود به محوطه کاربری خود از بالا سمت راست صفحه روی آیکون پیام دهی در کنار آیکون تنظیمات، کلیک کرده و از پنجره پیام‌ها که در سمت راست صفحه به‌نمایش درمی‌آید در بخش Add people to chat with روی Skype Contacts کلیک کنید.

۳ ـ در این مرحله پنجره جدیدی با پیام نصب افزونه اسکایپ برای شما به‌نمایش درمی‌آید. با کلیک روی Get Started، گزینه I agree-Continue را انتخاب کنید.

۴ ـ پس از طی مراحل فوق دانلود افزونه اسکایپ برای مرورگر آغاز شده و پس از اتمام عملیات دانلود باید با دوبار کلیک روی فایل دانلود شده آن را نصب کنید.

۵ ـ پس از نصب افزونه، پیامی برای ترکیب سرویس اسکایپ و مایکروسافت در Outlook.com برای شما به نمایش درخواهد آمد. در این مرحله باید با وارد کردن اطلاعات حساب کاربری خود در اسکایپ و کلیک روی Continue مجوز ترکیب دو سرویس را صادر کنید.

۶ ـ در پایان برای برقراری تماس تنها کاری که باید انجام دهید انتخاب مخاطب موردنظر از فهرست مخاطبان در پنجره پیام‌دهی در سرویس outlook.com است. (در اولین اجرای افزونه باید با کلیک روی Always run on this site مجوز اجرای افزونه روی مرورگر را صادر کنید).

دانلود ویدیوهای اسکایپ در پایین صفحه روی دکمه سه نقطه … (تنظیمات) کلیک کنید. بر روی گزینه دوم (Start recording) کلیک کنید . [۱]

منبع[ویرایش]

سایت بیتوته

جستارهای وابسته[ویرایش]

آموزش کار با اسکایپ/مقدمه

آموزش کار با اسکایپ/ثبت نام

آموزش کار با اسکایپ/جست و جو

آموزش کار با اسکایپ/ضبط مکالمه

  1. https://windowsiran.com/blog/how-record-and-save-skype-video/