راهنمای نرم افزار رایت حلقه آتشین/رایت

ویکی‎کتاب، کتابخانهٔ آزاد
پرش به ناوبری پرش به جستجو
تمام حالت‌ها رایت تنظیمات
راهنمای نرم‌افزار حلقه آتشین


طریقه رایت زدن[ویرایش]

لوح خام را وارد دیسک خوان کنید. سپس نرم افزار حلقه آتشین را باز کنید. از شما پرسیده می شود:

از نرم افزار حلقه آتشین چه کاری می طلبید؟

حال شما باید بر روی گزینه"فایل ها یا پوشه ها را در لوح فشرده رایت بزن" کلیک کنید.

در ورودی ساده می توانید با کلیک بر روی آیکن های مربوطه، فایل یا پوشه را برای رایت شدن اضافه کنید در حالت پیشرفته با مرور فایل ها و پوشه ها، موارد مد نظر خود را انتخاب می کنید و نمودار پایین حجم فایل ها و پوشه های انتخاب شده توسط شما را نشان می دهد. در این صورت می توانید ببینید دیتای شما چه قدر از ظرفیت لوح را اشغال خواهد کرد.

نرم‌افزار فارسی شده حلقه آتشین


پس از اینکه دیتا را برای رایت شدن اضافه کردید می توانید با کلیک بر روی آیکن ماشین حساب ظرفیت لوح پس از رایت شدن را تخمین بزنید. اگر حجم اشغالی دیتا بیشتر از ظرفیت لوح باشد، نرم افزار با رنگ قرمز به شما اخطار می دهد.

توجه داشته باشید که ظرفیت لوح های گوناگون با یکدیگر فرق می کند. مثلا ممکن است یک سی دی 650 مگابایت ظرفیت حداکثر داشته باشد در حالیکه یک سی دی دیگر 790 مگابایت ظرفیت داشته باشد.

حلقه آتشین در سربرگ(زبانه) مشخصات برای شما مشخص می کند که لوح به کار برده شما از چه نوعی است و چه تعداد قطاع دارد. اگر می خواهید بر روی لوح اسم بگذارید، به سربرگ "عنوان ها" بروید و "ویرایش همزمان" را تیک بزنید. سپس نام دلخواه خود را روبروی "ایزو" داخل کادر بنویسید. به این ترتیب برای پرونده، عنوان تعیین می کنید.

همانطور که توصیه می شود گزینه "امتحان کن" را تیک بزنید ولی از تیک زدن گزینه "ریسک دیسک" خودداری نمایید.

حال شما تنظیمات را به نحو احسن انجام داده اید و باید بر روی آیکن پوشه و لوح کلیک کنید. منتظر بمانید تا عملیات رایت انجام شود.

در هنگام انجام عملیات رایت، شما می توانید پیشرفت عملیات را در نمودار ببینید که به وضوح و بر حسب درصد نشان داده می شود.

پس از اینکه رایت انجام شد حلقه آتشین امتحان می کند که رایت، خوب انجام شده باشد و اگر با موفقیت انجام شده بود شروع به نواختن آهنگ موفقیت می کند.

نرم‌افزار فارسی شده حلقه آتشین