راهنمای نرم افزار رایت حلقه آتشین/کلیات کار

ویکی‎کتاب، کتابخانهٔ آزاد
پرش به ناوبری پرش به جستجو
معرفی کلیات کار خصوصیات نهایی
راهنمای نرم‌افزار حلقه آتشین


رابط کاربری که در نظر اول هر اپراتوری با آن مواجه می شود به آسانی قابل استفاده است و می توان گفت طوری طراحی شده است که کار با آن سهل باشد و ذهن را زیاد درگیر نکند و از طریق چند گزینه ساده اپراتور می تواند عملیات مورد نظر خود را به صورت کامل به انجام برساند. واسط کاربری حلقه آتشین بسیار مرتب و منظم است و از اپراتور می خواهد عملیاتی را که قصد انجام آنرا دارد انتخاب کند: فایل ها یا پوشه ها را رایت بزند، فایل عینه را رایت بزند، از فایل ها یا پوشه ها عینه بگیرد، ...

پس از اینکه اپراتور یک گزینه را انتخاب کرد می تواند اگر تمایل داشت تنظیمات را به صورت دلخواه خود تنظیم کند یا اینکه بدون اینکه هیچ تنظیماتی انجام دهد تنظیمات را به حالت پیش فرض باقی بگذارد تا خروجی را به بهترین وجه بدست آورد.

در پنجره تنظیمات این نرم افزار، قابلیت هایی وجود دارد که با توجه به رایگان بودن آن، معمولا اپراتور انتظار چنین قابلیت هایی را ندارد. اپراتور می تواند تنظیمات را بسیار دقیق و در مورد ریزترین موارد انجام دهد. از جمله این تنظیمات، دادن پیغام و هشدار، الگوی جدا کردن فایل به چند تکه، تغییر دادن اندازه بافر و بسیاری تغییرات دیگر است.

این نرم افزار به گونه ای طراحی شده است که اپراتور به آسانی بتواند فایل عینه را درون سی دی یا دی وی دی یا بلوری رایت کند.

نرم‌افزار فارسی شده حلقه آتشین