راهنما برای دانشجویان جدید تورنتو/دیدنیهای تورنتو

ویکی‎کتاب، کتابخانهٔ آزاد
' دیدنیهای تورنتو '
راهنما برای دانشجویان جدید تورنتو


دیدنیهای تورنتو[ویرایش]

مجموعه اطلاعات فارسی با تصاویر زیبا از دیدنی های تورنتو در بزرگترین وبسایت فارسی کانادا، ایران - تورنتو (شبکه ارتباطی ایرانیان مقیم تورنتو - کانادا) با لینک های زیر:

مراکز خانوادگی

مراکز تجاری و تفریحی

مراکز هنری و تاریخی

مناطق مربوط به ملیت ها

مراکز ورزشی


همچنین برای به دست آوردن ایده کلی از نقاط دیدنی تورنتو به سایتهای روبرو Toronto Attractions و Toronto Views مراجعه کنید.

نقاط اصلی دیدنی تورنتو:

Royal Ontario Museum

یک موزه جالب و بزرگ! قیمت بلیت، مکان و ساعت کار را می توانید در وبسایت موزه پیدا کنید. جمعه ها از 4:30 تا 9:30 قیمت بلیت یک سوم قیمت معمول است.


CN Tower سمبل اصلی شهر تورنتو و یکی از بلندترین بناهای دنیا! مکان، ساعت و قیمت را می توانید در وب سایت اصلی پیدا کنید. دانشجویان با استفاده از ISIC می توانند در بعضی از خدمات CN Tower تخفیف بگیرند. برای دیدن عکس به پیوند روبرو CN Tower Views مراجعه کنید.

Center Island یکی از نقاط دیدنی طبیعی تورنتو، قابل استفاده در ماههای گرم سال (May-Sept) برای اطلاعات بیشتر به پیوندهای روبرو Centerville Amusement Park و Center Island Photos مراجعه کنید.


City Hall


Toronto Zoo

یکی از بزرگترین باغ وحش های آمریکای شمالی باز در طول 364 روز سال


Woodbine Beach

CASA LOMA

قصر ساخته شده توسط تاجر کانادایی با عمری حدود یک قرن یکی از جاذبه های تورنتو می باشد. این قصر شامل بیش از 60 اتاق و دارای کتابخانه وسیع و تالار پذیرایی با شکوه می باشد.


YORKVILLE


و

Toronto Symphony Orchestra

برنامه ارکست سمفونی تورنتو را می توانید از وبسایت آن پیدا کنید و بلیت را online بخرید. اگر سن تان از 30 کمتر باشد می توانید از سایت tsoundcheck استفاده کنید و با قیمت خیلی کمتری (گاهی حتی تا یک پنجم قیمت اصلی) بلیت را بخرید.


Greek Town

رستوران های یونانی و جو زنده ای را در این منطقه می توانید تجربه کنید. در greek Town هر سال August جشنواره Taste of the Danforth برگزار می شود که میتواند برایتان جالب باشد. (رستوران Messini Authentic Gyros در محله یونانی ها پیشنهاد می شود!)


Princes Gates

Markham Historic Unionville