پرش به محتوا

راهنما برای دانشجویان جدید دانشگاه تگزاس در آستین/کتابچهٔ راهنما/تهیهٔ خانه

ویکی‎کتاب، کتابخانهٔ آزاد

گزینه های اصلی زندگی برای دانشجویان ایرانی به موارد زیر تقسیم بندی میشوند:

۱.آپارتمانهای دانشگاه: به علت ارزانی معمولا باید بعد از درخواست کردن مدت زیادی در انتظار بمانید لذا معمولا به دانشجویان سال اول نمیرسد.

۲.Far West: به نظر من یکی از بهترین محله های آستین برای دانشجویان است. شعبه فروشگاه HEB که در آن قرار دارد از بهترین شعبه ها است.

You can view a map of Far West here: Far West

۳. Riverside: قیمت آن نسبت به جاهای دیگر ارزانتر است. به همین دلیل از لحاظ امنیت عمومی کمی بدتر از سایر محلات آستین است.

۴. سایر: شامل غرب دانشگاه (West Campus)، .... است.

۵. یکی از بهترین راهها برای تهیّهٔ آپارتمان تماس با بنگاههای تهیّهٔ آپارتمان (Apartment Locator Agencies) است. کارمندان این بنگاهها با در دست داشتن شرایط شما میتوانند در اسرع وقت و بدون هیچ هزینه ای برای شما، آپارتمان مورد نظرتان را برایتان پیدا کنند. بطور متعارف شما را با وسیلهٔ نقلیهٔ خود به چند آپارتمان خواهند برد تا یکی مورد انتخابتان قرار گیرد. حق الزّحمه ایشان از طرف خود آپارتمان پرداخت میشود.

از آنجایی در ابتدای ترم بسیاری از دانشجویان به دنبال تهیه خانه هستند ، بهتر است پیش از سفر به آمریکا برای اجاره خانه اقدام نمایید. برای این کار از دوستان خود در آستین کمک بگیرید تا با قرار دادن وثیقه آپارتمانی را برای شما رزرو نمایند. در صورتی که کسی را در آستین نمی شناسید به صفحه درباره ما مراجعه نمایید.


سوال و جواب در مورد مطالب