صفحهٔ اصلی

ویکی‎کتاب، کتابخانهٔ آزاد
(تغییرمسیر از صفحه اصلی)
پرش به ناوبری پرش به جستجو


خودآموزپرسشراهنماییگشت

مجموعه‌ای از کتاب‌های با محتوای باز که هر کسی می‌تواند آن را ویرایش کند
با ۳٬۰۶۹ صفحه و ده‌ها کتاب
Baby Chipping Sparrow (9098460426).jpg
این کتابچه به شما کمک خواهد کرد جوجه گنجشکی را که یافته‌اید بدون آسیب زدن به خود یا او پرورش دهید و در نهایت آن را آزاد کنید. جوجه گنجشک، مثل جوجه خروس یا جوجه مرغ نیست که با نوک زدن غذا بخورد، باید خودتان به او غذا بدهید. باید برایش یک آمپول کوچک تهیه کنید؛ اول باید غذای مورد نظر رو بکشید داخل سرنگ، بعد به زور به او بخورانید و هنگام غذا دادن سوت بزنید یا جیک جیک کنید.
بدون قاب
بچه‌ها باید از کودکی با مفاهیم علمی به صورت ملموس آشنا شوند تا وقتی بزرگ شدند، بتوانند مدارج بالای علمی را به آسانی طی کنند. این کتاب ویکی آزمایش‌های علمی را به صورت ساده توضیح می‌دهد به گونه‌ای که کودکان با انجام دادن آزمایش‌های آن به صورت تجربی با مفاهیم علمی آشنا می‌شوند.
بدون قاب
به گندم خرد شده و چند نیم شده، بلغور یا پرک گفته می‌شود. این نوع از غلات کالری و چربی کمی دارد اما سرشار از پروتئین و فیبر می‌باشد. این امر آن را به یک غذای ایده‌آل برای جایگزینی غلات تصفیه شده نظیر برنج سفید تبدیل نموده‌است و به افرادی که به دنبال رژیم لاغری هستند توصیه می‌شود. در این دستور آشپزی شما را با طرز تهیه آش بلغور ارومیه آشنا می‌کنیم. نام دیگر این آش، شوربای بلغور است.
فراویکی
هماهنگ‌کنندهٔ پروژه‌ها
مدیاویکی
توسعهٔ نرم‌افزار
ویکی‌انبار
انبار رسانه‌ها
ویکی‌پدیا
دانشنامهٔ آزاد
ویکی‌سفر
راهنمای سفر
ویکی‌گفتاورد
مجموعهٔ گفتاوردها
ویکی‌گونه
گونه‌های زیستی
ویکی‌نبشته
متون پایه و مرجع
ویکی‌واژه
فرهنگ واژه‌ها


ویکی‌کتاب در زبان‌های دیگر
Wikibooks-logo-fa2.svg

آلمانی (Deutsch) | انگلیسی (English) | فرانسوی (Français) | ژاپنی (日本語)