ویکی‌کتاب:درخواست‌های مدیر شدن/ بایگانی ۱

ویکی‎کتاب، کتابخانهٔ آزاد

من مجید بیشتر حوزه فعالیتم در ویکی‌واژه است. می‌خواهم برای پشتیبانی بیشتر از ویکی‌نسک و به خصوص بخش‌های آتی آن چون کودکان که معادل Wikijounior است، اختیارات مدیریت را کسب کنم.

من به شدت تندرو هستم و کاملاً به قواعد جهانی Wiki معتقد. دلم می‌خواهد میراث فارسی جهان را بیفزایم و هر اقدامی که در این رابطه لازم باشد و لیسانس GNU FDL را خدشه‌دار نکند انجام خواهم داد.

از شنبه چه مدیر باشم و چه نباشم در حدود اختیارات خود سرو سامانی به بعضی از بخشها خواهم داد. برای آشنایی بیشتر با من کافی‌است در کودکان و کتاب آشپزی نمونه‌ای از کارهای مرا ببینید.--مجید ۰۴:۲۰, ۳ اکتبر ۲۰۰۶ (UTC)

اگر تا ۱۷ اکتبر نظر دیگری نبود تقاضای شما را اعمال می‌کنم. سپاس از همکاری شما. کاوه ۱۰:۲۴, ۱۲ اکتبر ۲۰۰۶ (UTC)

من مردتنها با توجه به زمان آزادی که دارم و قادر هستم به مبارزه با خرابکاری و بررسی خرابکاری برسم خودم را نامزد مدیریت در این جا می کنم.در ضمن من در ویکی‌پدیا فارسی نیز مدیر هستم--Mardetanha ‏۲۴ مارس ۲۰۰۸، ساعت ۲۲:۲۸ (UTC)[پاسخ]
شما اینجا سابقه فعالیت ندارید. لطفا بعدا دوباره خود را نامزد کنید.--کاوه ‏۱۱ آوریل ۲۰۰۸، ساعت ۱۵:۳۳ (UTC)[پاسخ]


ممنون بابت توجه --Mardetanha ‏۱۱ آوریل ۲۰۰۸، ساعت ۲۰:۰۵ (UTC)[پاسخ]

سلام، من در خواست مدیریت در ویکی‌نسک رو با توجه به فعالیت‌هام در این مدت کوتاه، مثل ویکی‌مدرسه، صفحات راهنما، بخش بندی صحیح کتابخانه‌ها، همچنین اقدام برای حذف صفحات بی‌محتوا، وضعیت صفحه اصلی و غیره که فکر مي‌کنم کارهای کمی نبوده باشه دارم، من همچنین در ویکی‌پدیا نیز فعالیت دارم ولی فعل حال اینجا را برای فعالیت بیشتر می‌پسندم و عمده دلیلم برای دسترسی مدیریت توسعه هر چه بهتر ویکی‌نسک هست. منتظرم (گاتیک مَن بله؟ ‏۲۳ اوت ۲۰۰۸، ساعت ۱۵:۵۵ (UTC))[پاسخ]