پرش به محتوا

صفحهٔ اصلی

ویکی‎کتاب، کتابخانهٔ آزاد
(تغییرمسیر از Main Page)


خودآموزپرسشراهنماییگشت

مجموعه‌ای از کتاب‌های با محتوای باز که هر کسی می‌تواند آن را ویرایش کند
با ۳٬۴۴۹ صفحه و صدها کتاب
لینوکس مقدماتی کتابچه‌ای است که کار با سیستم عامل های مختلف لینوکس را به شما آموزش می‌دهد.
بدون قاب
بدون قاب
بچه‌ها باید از کودکی با مفاهیم علمی به صورت ملموس آشنا شوند تا وقتی بزرگ شدند، بتوانند مدارج بالای علمی را به آسانی طی کنند. این کتاب ویکی آزمایش‌های علمی را به صورت ساده توضیح می‌دهد به گونه‌ای که کودکان با انجام دادن آزمایش‌های آن به صورت تجربی با مفاهیم علمی آشنا می‌شوند.
بدون قاب
بدون قاب
پیتزا غذایی است به شکل نان گِرد صافی که در فر پخته می‌شود و معمولاً روی آن را با سس گوجه‌فرنگی و پنیر می‌پوشانند؛ به علاوه دیگر مواد دلخواه را هم روی نان اضافه می‌کنند. پنیری که استفاده می‌شود معمولاً پنیر موزارلا یا پنیر پیتزا است.
تاریخ ایران کتابچه‌ای است که به مرور تاریخ ایران از دوران پیش از ورود آریایی‌ها، سپس شکل‌گیری دولت‌های ماد، هخامنشی، ساسانی، ... تا دوران کنونی می‌پردازد. ایرانشهر علاوه بر ایران کنونی، بخش بزرگی از قفقاز، افغانستان و آسیای مرکزی را نیز شامل می‌شود و همه جزئی از تاریخ ایران هستند.
آموزش کامل خط فرمان ویندوز کتابی است که به شما کار کردن با خط فرمان ویندوز را به طور کامل آموزش می‌دهد.
سی ام دی (به انگلیسی: cmd) یک خط فرمان است. خط فرمان در واقع محیطی است که در آن دستورات به صورت متنی به کامپیوتر داده می‌شود.
برای اینکه بتوانید شعر بسرایید نیاز دارید با قالب‌های شعر آشنا شوید. پس از یادگیری قالب‌های شعر خواهید توانست بهترین شعرها را بسرایید.
انبار رسانه‌ها
پایگاه دانش
مجموعهٔ گفتاوردها
فرهنگ واژه‌ها
توسعهٔ نرم‌افزار
هماهنگ‌کنندهٔ پروژه‌ها
متون پایه و مرجع
ویکی‌پدیا
دانشنامهٔ آزاد
راهنمای سفر
گونه‌های زیستی