پرش به محتوا

آموزش ساختن وبلاگ/پاسخ به نظرات مخاطبان

ویکی‎کتاب، کتابخانهٔ آزاد

پاسخ به نظرات داده شده در بلاگفا[ویرایش]

در وبلاگ، شما می توانید نظرات خواننده گان خود را بدانید ولی آیا میدانستید که می توانید جواب نظر آنها را هم از طریق قسمت مدیریت وبلاگ به سادگی بدهید؟ با این کار به راحتی جواب نظرات بازدید کنندگان خود را بدهید و آنها را از دیدگاه خود آگاه کنید.

اگر در صفحه مدیریتِ مطالب قبلی هستید بروی دکمه نظرات مربوط به هر مطلب کلیک کنید، تا نظرات برای شما آشکار شود. ولی اگر در صفحه آخرین نظرات خوانندگان هستید به راحتی به متن های فرستاده شده توسط بازدید کنندگان خود دسترسی دارید. پس مهم نیست از کدام قسمت به نظرات دسترسی دارید مهم این است که در زیر هر نظر بروی دکمه ویرایش کلیک کنید تا علاوه بر ویرایش نظر کاربر، جواب آن را هم از این طریق بدهید.

ویرایش و پاسخ دهی به نظرات[ویرایش]

برای پاسخ دادن هم پس از این که یک فاصله بعد از آخرین خط از قسمت ویرایش متن ایجاد کردید، بروی دکمه “درج خط جداکننده” کلیک کنید. با این کار انگار شما نظر خواننده وبلاگ را از پاسخ خود با یک خط جدا کردید. و پس از این خط شروع به دادن پاسخ خود به نظر کاربر کنید، و پس از نوشتن پاسخ بروی ثبت تغییرات کلیک کنید. در غیر این صورت بروی انصراف کلیک کنید.

این تمام کاری بود که برای پاسخ دادن به یک نظر از طریق صفحه مدیریت وبلاگ باید انجام می دادید. و فراموش نکنید که اگر بازدید کننده وبلاگ شما نظری داد که نیاز به پاسخ داشت، با پاسخ دادن به آن حس اعتماد او را جلب می کنید.[۱]

منبع[ویرایش]

  1. http://createablog.blogfa.com/post/17