پرش به محتوا

آموزش کار با واتس آپ/در اندروید

ویکی‎کتاب، کتابخانهٔ آزاد
۱۰ امکان ناشناخته آموزش کار با واتس آپ/در اندروید سوالات و مشکلات رایج کاربران
فهرستواتس آپ در اندروید در ظاهر با آی او اس فرق دارد اما در کل همه آن موارد در اندروید هم وجود دارد. بیشترین تفاوت در تنظیمات است که آن را برای شما شرح می دهیم. برای ایجاد پیام جدید بر روی + کنار ذره‌بین کلیک کنید. برای تنظیمات می توانید منو را بر روی گوشی خود لمس کنید. سپس پنجره باز می شود و settings را انتخاب کنید.

بلاک کردن و تنظیمات امنیتی[ویرایش]

برای بلاک کردن در واتس آپ اندروید به بخش Account بروید و در آنجا privacy را انتخاب و block contacts را پیدا کنید. شما در همین بخش می توانید Last seen خود را برای همه با برای فقط کسانی که شماره شما را دارند و با هیچ کس تنظیم کنید.

همچنین این تنظیمات را می توانید برای عکس پروفایل و استاتوس خود مشخص کنید. برای حذف اکانت و هم از همین منوی Account استفاده کنید. و سپس Delete my account را بزنید. برای بک آپ گرفتن از گفت و گوها از chat settings گزینه backup conversation را انتخاب کنید.

تنظیمات باقی مانده هم بسیار آسان است و به راحتی معلوم خواهد شد.

تنظیمات ذخیره‌سازی رسانه‌ها[ویرایش]

در برنامه Whatsapp شما می‌توانید مشخص کنید که رسانه‌هایی که برای شما ارسال می‌شوند به صورت خودکار دانلود و در تلفن شما ذخیره شوند یا خیر. برای انجام این کار وارد setting برنامه شوید سپس گزینه Data and storage usage را انتخاب کنید. در این صفحه می‌توانید مشخص کنید که در سه حالت دیتا موبایل، وای فای و رومینگ رسانه‌ها به صورت خودکار دانلود شوند یا خیر.

منبع[ویرایش]

سایت بیتوته