ویکی‌کتاب:درخواست‌های مدیر شدن/ بایگانی ۳

ویکی‎کتاب، کتابخانهٔ آزاد
پرش به ناوبری پرش به جستجو

در خواست‌ مدیر شدن[ویرایش]

من از مدیریت ویکی‌کتاب تقاضای مدیر شدن را دارم.من میتوانم در بسیاری از موضوعات با شما شریک و مطالب را در این پایگاه افزایش دهم. همچنین میتوانم پروژه های کودکان،مدرسه را افزایش دهم. و برای گسترش این پایگاه نیاز به دسترسی بیشتر دارم. من در ویکی پدیا هم فعالیت هایی داشته ام آیا موافقید؟یا نه؟--نوژن ‏۱۸ اکتبر ۲۰۰۸، ساعت ۱۱:۳۵ (UTC)

  1. نوژن عزیز برای فعالیت و توسعه مطالب حتما لازم نیست دسترسی مدیریتی داشته باشید،‌ شما فرض کنید هر کسی که مطلبی قرار می‌داد این در خواست را نیز مطرح می‌نمود، همچنین باید اضافه کنم کارهای مدیریتی زمین نمانده، بخصوص که حالا مردتنها نیز به جمع مدیران به صورت دائمی پیوسته‌اند و شما هنوز آنقدر فعالیت نداشته‌اید که مورد تایید قرار بگیرید...یا بتوانیم به شما رای اعتماد دهیم، همچنین هنوز با سیاست‌های ویکی آشنایی کامل ندارید و فعالیت شما در همان ویکی‌پدیا هم از نظر من قابل قبول نیست.... بنابر این نسبت به کاندید شدن شما رای مخالف می‌دهم...تا ببینیم در آینده چه پیش می‌آید. --کمیلبحث‍ ‏۱۹ اکتبر ۲۰۰۸، ساعت ۰۹:۳۵ (UTC)

من فقط برای گسترش این مجموعه نیاز به دسترسی بیشتر داشتم.وگرنه هیچگونه نفع شخصی ای برای من به ارمغان نمی آورد.و هیچ گونه اقتداری برای من نمی آورد. با تشکر--نوژن ‏۱۹ اکتبر ۲۰۰۸، ساعت ۱۴:۱۶ (UTC)

نوژن عزیز مشخصا در هیچ کدام از پروژه‌های ویکی کسی را پیدا نمی‌کنید که برای سود یا نفع شخصی فعالیت ‌کند، چون اینجا خود پروژه ناسودبر است...من هم بر نیت خوب شما کاملا آگاه هستم...ولی دسترسی مدیریتی خیلی هم با دسترسی کاربران تفاوت ندارد، برای اطلاعات بیشتر ویکی‌کتاب:مدیران را بخوانید و فکر نمی‌کنم داشتن این دسترسی‌ها خیلی در توسعه ویکی‌کتاب الزامی باشد، چون شما دسترسی کافی برای هرگونه ویرایش یا ایجاد و انتقال صفحات را دارا هستید.--کمیلبحث‍ ‏۱۹ اکتبر ۲۰۰۸، ساعت ۱۴:۲۹ (UTC)

در خواست‌ مدیر شدن[ویرایش]

من از مدیریت ویکی‌کتاب تقاضای مدیر شدن را دارم.من میتوانم در بسیاری از موضوعات با شما شریک و مطالب را در این پایگاه افزایش دهم. همچنین میتوانم پروژه های کودکان،مدرسه را افزایش دهم. و برای گسترش این پایگاه نیاز به دسترسی بیشتر دارم. من در ویکی پدیا هم فعالیت هایی داشته ام آیا موافقید؟یا نه؟--MohandesWiki (بحث) ‏۱۷ اکتبر ۲۰۱۳، ساعت ۱۸:۱۲ (UTC)

درخواست مدیر شدن،عرفان[ویرایش]

من هم از مدیریت ویکی‌کتاب تقاضای مدیر شدن را دارم. من در کدنویسی ویکی مهارت های لازم را دارم و از این لینک می توانید نمونه ای طراحی صفحه اصلی من را ببینید.در زمینه ساخت لوگو با فرمت های Png,Svg و Jpg نیز مهارت دارم.به عنوان دیوان‌سالار در سایت ویکی خیال هم به مدت تقریباً یک سال خدمت کرده ام و در ویکی پدیای فارسی و ویکی گونهٔ فارسی هم حدود ۳ ماه ویرایش کردم. نمونه کارهای من را نیز در این ویکی در این لینک ببینید. حالا قضاوت با خود شما عزیزان

درخواست مدیر شدن، دوستدار ایران بزرگ[ویرایش]

بحث ذیل مباحثه‌ای بایگانی شده برای مدیرشدن است. لطفاً در آن تغییری ایجاد نکنید. نتیجه بحث: کاربر دوستدار ایران بزرگ به عنوان مدیر این پروژه انتخاب نشد--دوستدار ایران بزرگ (بحث) ‏۱۳ دسامبر ۲۰۱۳، ساعت ۰۸:۰۳ (UTC)

با توجه به اینکه مورد پنجم این صفحه را بنده انجام داده‌ام و کتاب‌های برگزیده را را در اینجا معرفی کرده‌ام، از همه کاربران تقاضا دارم با مدیر شدن بنده موافقت کنند.

راه‌اندازی بخش نظرخواهی در ویکی‌کتاب توسط اینجانب و باز کردن چند نظرسنجی نشان از این دارد که بنده سعی دارم تک‌روی ننموده و نظر همه کاربران حاضر را مدنظر قرار دهم.

ضمن اینکه بنده، نویسنده کتاب آموزش لهجه تاجیکی می‌باشم و در نوشتن کتاب‌های سمشناسی بالینی برای محصولات تجاری و غلبه بر سستی همکاری کرده‌ام. همچنین در جهت مرتب نمودن قفسه‌های کتابخانه‌ها تلاش بسیار نموده‌ام و در عین حال به تمیزکاری و بهبود شکل ظاهری کتاب‌ها پرداخته‌ام به عنوان نمونه: دوپینگ.

در چند ماه اخیر که ویکی‌کتاب چند پله در میان ویکی‌بوک‌ها صعود کرد و به جمع هزارتایی‌ها پیوست، بنده به کیفیت کتاب‌ها توجه داشتم و عکس‌هایی را که کاربر نتوانسته بود در کتاب خود وارد کند، در جای مناسب درون کتاب ضمیمه نمودم.--دوستدار ایران بزرگ (بحث) ‏۲۹ نوامبر ۲۰۱۳، ساعت ۱۰:۴۰ (UTC)


Symbol oppose vote.svg مخالف شکی نیست که در حال حاضر کاربری علاقه‌مندتر و دلسوزتر از جناب دوستدار برای ادارهٔ ویکی‌کتاب در این پروژه شرکت ندارد اما دقت و تسلط کافی برای مدیریت در عملکرد ایشان نمایان نیست. برای نمونه: 1. در نظرخواهی در مورد حذف صفحه‌های مربوط به ویکی سفر، موضوع به اینصورت مطرح شده است:
«آیا با حذف صفحه های مربوط به ویکی‌سفر مثل ویکی‌سفر:پروژه و ویکی‌سفر/آسیا یا انتقال آن به بتا ویکی‌سفر موافقید؟» این نوع مطرح کردن نظرخواهی گنگ است و به نظر می‌آید که دو گزینه مطرح است و آن دو گزینه به اینصورت است که یا صفحات باید بطور کامل حذف شوند یا به ویکی سفر انتقال یابند ولی در اصل گویا سوال ایشان این بوده‌است که «آیا با حذف کامل صفحه‌های مربوط به ویکی‌سفر از ویکی‌کتاب و انتقال آن به بتا ویکی‌سفر موافقید؟»

2. موارد دیگر ایجاد یا باقی گذاشتن صفحات بدون محتواست برای مثال شربت پرتقال صفحه در هنگام ایجاد حاوی این مطلب بوده است که «من نفهمیدم منظور شما چیست . اگر مطلب ندارید چرا لینک می گذارید و وقت مردم راتلف میکنید؟؟؟؟» جناب دوستدار بجای حذف صفحه، آن را با «ش» عوض کرده و صفحه را باقی گذاشته‌اند. یا صفحه‌ای به نام غلبه بر سستی/ویژگی‌ها ایجاد کرده‌اند و چند ماه طول کشیده است که مطلب آن را که «ذدذا» بوده‌است را با مطلبی معنی‌دار جایگزین کنند.

3. ایشان در ویکی‌کتاب:وقایع کنونی ذکر کرده‌اند که در «آذر ۹۲ کاربر Roozitaa تمامی صفحه‌ها و کتاب‌ها و کتابچه‌های تا آن زمان ویکی‌کتاب را رده‌بندی نمود.» اما در قسمت صفحات رده بندی نشده در حال حاضر بیش از 900 صفحه باقی مانده‌است. اینجا Roozitaa (بحث) ‏۳۰ نوامبر ۲۰۱۳، ساعت ۲۱:۳۷ (UTC)

در یکی از نظرسنجی ها سوالش رو گنگ مطرح کردم (برای اولین بار در ویکی‌کتاب، بخش نظرخواهی رو با ۶ نظرسنجی افتتاح کردم)، یکی از صفحه ها رو برچسب حذف نزدم (من نزدیک به ۱۰۰ صفحه توی دو ماه اخیر برچسب حذف زدم)، کاربر رزیتا شما نزدیک به ۲۰۰ صفحه رو رده‌بندی کردید (یعنی شما تمام کتاب‌ها، کتابچه‌ها و کتاب‌های تک صفحه‌ای رو رده‌بندیشو تموم کردید، اون چیزی که باقی مونده، صفحات داخلیه نزدیک به ۹۰۰ صفحه که ظرف چن روز آینده به ۴۰۰ تا می رسونمش). --دوستدار ایران بزرگ (بحث) ‏۲ دسامبر ۲۰۱۳، ساعت ۰۶:۵۴ (UTC)

Symbol oppose vote.svg مخالف دوستدار ایران بزرگ کاربری فعال و جدی در فضای این وبگاه است و تجارب و پشتکار وی برای بهبود آن غنیمتی است، اما با دلایل واقع گرایانه ای که کاربر Roozitaa در مخالفت با مدیر شدن وی ارائه داده اند و شواهد متعدد دیگر که در سیاست ویرایشهای ایشان دیده می شود نمی توانند مدیر باشند و وبگاه را طبق قوانین نوشته و نانوشته مدیریت کنند. در عین حال بدون قصد گروکشی کاربر Roozitaa، با توجه به پشتکارشان در ویکی پدیا و اینجا و داشتن تجاربی قابل قبول برای اداره وبگاه و روابط عمومی قوی ایشان و ارتباط تنگاتنگ وی با مدیران ویکپدیا نسبتا بهتر و بجاتر می توانند مدیریت اینجا را داشته باشند. متاسفانه علیرغم پیشنهاد مدیریت در اینجا تا کنون این مسئولیت را نپذیرفته اند، امیدوارم مجددا روی آن فکر کنند و برای بهبود وبگاه بپذیرند، لااقل اجازه بدهند تا در این صفحه نیز رسما ایشان را برای مدیریت کاندیدا کنیم. -- Hamedvahid (بحث) ‏۴ دسامبر ۲۰۱۳، ساعت ۱۳:۵۰ (UTC)

امیدوارم هر چه زودتر یه نفر نامزد مدیریت اینجا بشه و کاربرا باهاش موافق بشن.--دوستدار ایران بزرگ (بحث) ‏۸ دسامبر ۲۰۱۳، ساعت ۱۷:۵۷ (UTC)

درخواست مدیر شدن، دوستدار ایران بزرگ(۲)[ویرایش]

بنده نویسنده کتاب آموزش لهجه تاجیکی می‌باشم و در نوشتن کتاب‌های سمشناسی بالینی برای محصولات تجاری و غلبه بر سستی همکاری کرده‌ام. در نگارش راهنماهای ویکی‌کتاب اهتمام ورزیده‌ام. اکنون جهت پیشرفت سریع‌تر این وب‌گاه، بدین طریق درخواست مدیریت می‌نمایم.--دوستدار ایران بزرگ ‏۲۰ ژوئیهٔ ۲۰۱۴، ساعت ۱۷:۳۸ (UTC)

درخواست مدیر شدن، دوستدار ایران بزرگ(۳)[ویرایش]

تا کنون بسیار در جهت ارتقا کمی و کیفی ویکی‌کتاب تلاش کرده‌ام. ویکی‌کتاب فارسی هم‌اکنون در جایگاه هجدهم می‌باشد و مراسم ده سالگی آغاز به کار آن نیز چندی پیش برگزار شد. از مهمترین فعالیت‌های بنده در دوره مدیریتی ام ایجاد ویترینی از کتاب‌های خوبیده و برگزیده در صفحه اصلی بوده است. لطفا به بنده رای بدهید تا بتوانم در جهت پیشبرد هر چه بیشتر این ویکی موفق گردم.--دوستدار ایران بزرگ ‏۲۸ سپتامبر ۲۰۱۴، ساعت ۱۷:۱۹ (UTC)

درخواست مدیر شدن، دوستدار ایران بزرگ(۴)[ویرایش]

ویکی‌کتاب فارسی هم‌اکنون در جایگاه هجدهم می‌باشد و بسیاری از صفحه‌های راهنما و هندبوک آماده شده است. از جمله کارهایی که در مدت مدیریتم انجام دادم ایجاد الگوهای جدید و تعیین کتاب‌های خوبیده و برگزیده بوده است. از کاربران ویکی‌کتاب درخواست می‌کنم به بنده رأی دهند تا به مدت یکسال دیگر در این پروژه، مدیر باشم.--دوستدار ایران بزرگ ‏۱۷ آوریل ۲۰۱۵، ساعت ۱۷:۴۱ (UTC)

ممنون بابت زحماتتان مردتنها ‏۲۱ آوریل ۲۰۱۵، ساعت ۲۱:۲۷ (UTC)